Argenta Bestlabs - wczytywanie...

Stojaki do pipet

Stojak na 6 pipet Fisherbrand™ Elite™ Stojak na 6 pipet Fisherbrand™ Elite™
Stojaki do pipet
Producent: Fisherbrand™
Cena: 288,29 zł (netto: 234,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Fisherbrand™ Elite™ Pipeta automatyczna 100-1000µL o zmiennej pojemności, 1 szt. Fisherbrand™ Elite™ Pipeta automatyczna 100-1000µL o zmiennej pojemności, 1 szt.
Stojaki do pipet
Producent: Fisherbrand™
Cena: 1 269,66 zł (netto: 1 032,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stojak na 6 pipet Finnpipette™ F2 Stojak na 6 pipet Finnpipette™ F2
Stojaki do pipet
Cena: 392,64 zł (netto: 319,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Praktyczny statyw do pipet – zadbaj o dobrą organizację pracy w laboratorium

Porządek w laboratorium i na stanowisku pracy laboranta to podstawa. Przemyślane przechowywanie substancji – odczynników czy próbek biologicznych – pozwala zminimalizować ryzyko błędu i zafałszowania przeprowadzanych badań. By dobrze zorganizować laboratoryjną przestrzeń, potrzebne są statywy do pipet.Powstają one z solidnych, łatwych w czyszczeniu materiałów, są poręczne i bardzo stabilne.

To akcesoria, bez których nie sposób poradzić sobie w żadnym laboratorium – także tym wykorzystywanym przez studentów do ćwiczeń. Dowiedz się więcej o naszych stojakach na pipety i przekonaj się, że sprawdzą się one w Twoim laboratorium.

Do czego dokładnie wykorzystuje się statywy na pipety?

Te na pierwszy rzut oka niepozorne konstrukcje służą do czasowego przechowywania substancji wykorzystywanych podczas właśnie przeprowadzanych analiz, badań i eksperymentów. Laboranci sięgają po pipety zawsze wtedy, gdy chcą dozować ciecze. Służą one do ich pobierania, przenoszenia i umieszczania w docelowym naczyniu. Zdarza się, że procedura badawcza wymaga odłożenia pipety na chwilę. Pod żadnym pozorem nie można wtedy położyć jej na blacie, gdyż mogłoby dojść do zabrudzenia znajdującej się w niej substancji.

Stojaki do pipet stworzono po to, aby newralgiczne części szklanych czy plastikowych rurek służących do pobierania i dozowania cieczy nie miały kontaktu z zabrudzonymi powierzchniami. Można na nich odłożyć pipetę bez obaw o to, że spadnie ona ze statywu czy obsunie się. Jednocześnie pomagają utrzymać porządek w laboratorium – by nie doszło do pomyłek, błędów i przypadkowego zafałszowania wyników.

Jakie stojaki do pipet znajdziesz w naszej ofercie?

Wygoda laborantów i możliwość dokładnego przeprowadzania badań laboratoryjnych to dla nas priorytety. Z tego powodu znajdziesz u nas statywy do pipet, które sprawdzą się doskonale na stanowiskach roboczych w laboratoriach. Są one:

  • przeznaczone do przechowywania kilku pipet, dzięki czemu przydają się także podczas przeprowadzania skomplikowanych procedur badawczych;
  • przystosowane do przechowywania zarówno pipet tradycyjnych, jak i automatycznych;
  • stabilne, co wyklucza ryzyko ich przewrócenia się i wylania zawartości pipet;
  • wykonane z solidnych materiałów i wyprodukowane przez renomowanych producentów – każdy oferowany przez nas stojak do pipet wykonano zgodnie z obowiązującym, surowymi normami.

Pomożemy Ci wybrać stojaki do pipet pasujące do każdego stanowiska laboratoryjnego

Chcesz zorganizować profesjonalne stanowisko do pracy w laboratorium chemicznym, biologicznym czy medycznym? Chętnie Ci w tym pomożemy!

Podczas konsultacji podpowiemy Ci, jak wybrać odpowiedni statyw do pipet, który pozwoli je uporządkować i odpowiednio przechowywać. Wybierzesz u nas poręczny i ergonomiczny model, który nie zajmie wiele miejsca na laboratoryjnym blacie, a jednocześnie umożliwi Ci przeprowadzanie badań i doświadczeń zgodnie z przewidzianymi procedurami. Nie zwlekaj i już teraz zamów akcesoria, bez których trudno obejść się w jakimkolwiek laboratorium.


darmowa i wygodna wysyłka
już od 800 zł

Najwyższa jakość 
produktów potwierdzona certyfikatami

Zakupy 24h na dobę 
wygodne i bezpieczne

bezpłatna konsultacja 
z ekspertem online
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl